Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», протягом 14 днів з моменту оформлення покупки товар належної якості, який з будь-яких причин не сподобався покупцю, можна повернути.

Для того щоб повернути гроші або обміняти товар, у покупця обов’язково має бути чек (касовий або товарний).

Згідно зі статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів», обмін товару належної якості провадиться, якщо збережено розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. Наявність чеку є підставою для обміну або повернення товару та доказом того, що саме в цьому магазині ви придбали товар.

Переконайтесь, що з моменту покупки пройшло не більше 14 днів.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не враховуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем (ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів»). Останнім днем, коли ви можете вимагати повернути вам гроші та прийняти назад товар належної якості, буде 14 день періоду, який почався на наступний день після покупки.

Перевірте товар на збереження первісного вигляду й на сліди зносу чи наявність пошкоджень.

Обмін товару належної якості на аналогічний товар провадиться, якщо він не використовувався після покупки та якщо збережено його товарний вигляд відповідно стану зафіксованому на фото та відео у карточці товару на сайті компанії, споживчі властивості, пломби, ярлики, не змінено показання спідометру відносно показання на момент продажу (для мотоциклів), а якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. У разі повернення товару, що пропонується у складі комплекту, необхідно повернути всі складові комплекту.

Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору — в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом 7 днів.

Обмін або повернення мотоциклів придбаних в компанії "Адамото" можливий лише на території складу компанії у місті Гнівань у присутності покупця та наявності чеку підтверджуючого покупку.

Обмін або повернення запчастин придбаних в компанії "Адамото" можливий як на складі компанії у місті Гнівань так і за допомогою служб доставки, за умови повної оплати вартості зворотньої доставки та будь-яких супутніх витрат виключно за рахунок покупця.