АдаМото

4.8
2024-06-11
Компанію АдаМоторс мені порадив мій інструктор. Я повністю довірився. Написав і хлопці підібрали мені саме те що я хотів за дуже привабливою ціною. В результаті я отримав байк в дуже гарному стані, повністю готовий до оформлення і експлуатації. Дякую.
2024-05-31
Купили мотоцикл Сузукі 250, здійснили свою давню мрію. Дуже задоволені мотоциклом, отримуємо справжню насолоду. Окрема подяка Тарасу за дуже гарний сервіс. Супровід був на вищому рівні від початку і до кінця оформлення. Успіхів вам і процвітання. Дякуємо.
2024-04-04
Супер організація! Задоволений на 100%. Консульація топ, ціна-низ і нижче ринка, якість мото-супер, ще йпідготовка предпродажна неймовірна! Придбав в дорозі Ніндзю 400
2024-03-04
Рекомендую дану компанію, дуже порядні та компетентні в своїй справі хлопці. Коли я звернувся в компанію «Адамото», а саме до Тараса, він відразу на моє прохання прорахував для мене можливий варіант мотоцикла. Мотоцикл приїхав у дуже доброму стані. Я задоволений роботою даного колективу.
2023-12-25
Что сказать, ребята работают на отлично. Знакомы много лет, брал у них первый мот лет шесть тому. Никогда не было и капли сомнения в их порядочности . Нет никаких петляний в ответах, всё честно, что у продавцов техники ( и авто, и мото) бооольшая редкость. РЕКОМЕНДУЮ однозначно!!! Витал.